Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 14.08.22

20 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Trwa w naszej archidiecezji nawiedzenie Matki Bożej w Jasnogórskim Wizerunku. Każdego dnia po wieczornej Mszy Świętej śpiewamy Apel Jasnogórski w łączności ze wspólnotą parafialną, która przeżywa ten piękny czas.
 2. W okresie wakacyjnym w dni powszednie Msze Święte są odprawiane tylko wieczorem.
 3. Dzisiaj po Mszy św. o godz. 17.00 w ogrodzie za plebanią będziemy przeżywać rodzinny Dzień Wspólnej Radości. To okazja do poznania się członków wspólnot parafialnych: scholii Aniołki, ministrantów, lektorów, Matek Różańcowych, Zespołu Charytatywnego, Rady Duszpasterskiej,
  i Ekonomicznej. Biletem wstępu na spotkanie są napoje lub słodkości na wspólny stół.  
 4. Jutro obchodzić będziemy Uroczystość Wniebowzięcia NMP. Msze Święte odprawiane będą według porządku niedzielnego. W tym dniu jako katolicy jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa w Eucharystii. Na Eucharystii o godz. 8.00 dziękczynienie mieszkańców Krężoł za tegoroczne plony. Dziękujemy za podtrzymanie tej pięknej tradycji dożynkowej. Przynosimy do poświęcenia zioła i kwiaty. Będą one rozprowadzane również przy wejściu do kościoła.
 5. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 10.00 prosimy mieszkańców ulicy Wiśniowej
  od p. Kula do p. Błaczkowskich.
 6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w dni powszednie, oprócz piątku w godz. 17.00 – 17.30.
 7. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
 8. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 8.00 zł.