Ogłoszenia duszpasterskie 21.08.22

21 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Trwa w naszej archidiecezji nawiedzenie Matki Bożej w Jasnogórskim Wizerunku. Każdego dnia po wieczornej Mszy Świętej śpiewamy Apel Jasnogórski w łączności ze wspólnotą parafialną, która przeżywa ten piękny czas.
  2. W okresie wakacyjnym w dni powszednie Msze Święte są odprawiane tylko wieczorem.
  3. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim osobom, zorganizowały w zeszłą niedzielę Dzień Wspólnej Radości, a także tym którzy pozytywnie odpowiedzieli na zaproszenie.
  4. W piątek 26 sierpnia Uroczystość NMP Częstochowskiej. Msze Święte o godz. 11.00 i 18.00. W tym dniu nie ma postu. Podczas Mszy św. o godz. 11.00 zostanie poświęcona kopia obrazu Matki Bożej Jasnogórskiej, która od października będzie nawiedzać domy naszych parafian.
  5. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 10.00 prosimy mieszkańców ulic Akacjowej
    i Brzozowej.
  6. Biuro parafialne czynne w dni powszednie od godz. 17.00 do 17.30.
  7. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary. Panie z naszego Zespołu Charytatywnego zebrały
    15 sierpnia 848,30 zł. za bukiety ziół i kwiatów.
  8. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 8.00 zł.