OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 18.09.2022

1. Trwa w naszej archidiecezji nawiedzenie Matki Bożej w Jasnogórskim Wizerunku. Każdego dnia po wieczornej Mszy Świętej śpiewamy Apel Jasnogórski w łączności ze wspólnotą parafialną, która przeżywa ten piękny czas.
  2. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek o godz. 19.00. Obecność wszystkich obowiązkowa.
  3. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych z grupy A wyjątkowo w czwartek o godz. 16.00.
  4. Spotkanie dla młodzieży ze szkół ponadpodstawowych, przygotowujących się do przyjęcia Sakramentu Bierzmowania w piątek po wieczornej Mszy Świętej.
  5. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 10.00 prosimy mieszkańców Dobrogościc od
    p. Oliwkowskich do p. Gubków.
  6. Organizowany jest wyjazd na 38 pielgrzymkę małżeństw i rodzin do Częstochowy. Wyjazd
    z Tuczna 25 września o godz. 4.00, powrót ok. 23.00. Koszt 90 zł. Więcej informacji
    u ks. proboszcza Mirosława Kwiatkowskiego.
  7. Biuro parafialne czynne w dni powszednie od godz. 17.00 do 17.30, oprócz piątku.
  8. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 8.00 zł.