UROCZYSTOŚĆ ŚWIĘTEJ BOŻEJ RODZICIELKI MARYI  –   01.01.2023

Drodzy Parafianie !

Życzymy, aby każdy dzień rozpoczynającego się Roku Pańskiego 2023 przepełniony był Bożym błogosławieństwem i wszelką pomyślnością.

Niech wam PAN błogosławi i strzeże.
Niech PAN rozjaśni nad wami swoje oblicze i będzie łaskawy.
Niech PAN zwróci na was swoje oblicze i niech was obdarzy pokojem.
                 (por. Lb 6,24-26)

1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim osobom i instytucjom, które złożyły nam życzenia świąteczne i noworoczne. Za wszelkie wyrazy życzliwości serdeczne „Bóg zapłać!”
  2. Msze Święte w Nowy Rok o godz. 10.00, 11.30 i 17.00.
  3. W czasie kolędy w dni powszednie Msze Święte są odprawiane o godz. 7.30.
  4. W piątek obchodzić będziemy Uroczystość Objawienia Pańskiego, czyli Święto Trzech Króli. Msze Święte z uroczystości w czwartek o godz. 17.00 i w piątek według porządku niedzielnego. W tym dniu jako katolicy jesteśmy zobowiązani do uczestnictwa w Eucharystii.
  5. Panie z Zespołu Charytatywnego przed każdą Mszą Świętą będą rozprowadzały kredę
    i kadziło, które następnie poświęcimy. Dziękujemy wszystkim osobom, które przygotowały 38 „tytek miłosierdzia”
    z darami dla osób potrzebujących na Boże Narodzenie.
  6. Okazja do Spowiedzi Świętej z racji I piątku miesiąca w czwartek i piątek od godz. 16.30.
  7. W czwartek od godz. 16.30 wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa
    o powołania.
  8. W piątek litania do NSPJ po wieczornej Eucharystii.
  9. W sobotę Msza Święta ku czci Niepokalanego Serca NMP o godz. 7.30.
  10. W tym miesiącu nawiedzenie chorych nie będzie.
  11. Biuro parafialne jest czynne w czasie kolędy w dni powszednie po porannej Mszy Świętej.
  12. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  13. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10.00 prosimy mieszkańców pozostałych numerów Szosy Bydgoskiej
    i Kasztanowej.
  14. Woda święcona dostępna jest w pojemniku przy wejściu do kościoła. Należy przynieść własne naczynie.
  15. Plan kolędy…