Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 23.04.2023

 1. Dzisiaj Panie z naszego Zespołu Charytatywnego po Mszach Świętych przedpołudniowych rozprowadzają domowe wypieki. Zebrane w ten sposób ofiary przeznaczymy na pomoc potrzebującym. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim osobom zaangażowanym
  w pełnienie dzieł miłosierdzia w naszej wspólnocie parafialnej.
 2. W piątek po wieczornej Mszy Świętej spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania
  ze szkół ponadpodstawowych.
 3. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od godz. 17.00 do 17.30, oprócz poniedziałku.
 4. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 11.00 prosimy mieszkańców Tupadeł
  od p. Skonieczków do p. Kutników.
 5. Od piątku 28 kwietnia o godz. 19.00 rozpoczynają się w Tucznie spotkania w ramach katechezy przygotowującej do sakramentu małżeństwa. Zapisy na stronie naszej archidiecezji w zakładce: duszpasterstwo / narzeczeni.
 6. W związku z przygotowaniem do obchodów 100-lecia naszej parafii i kościoła pragniemy powołać chór parafialny składający się z osób w różnym wieku, który uświetniałby ważniejsze wydarzenia liturgiczne. Osoby zainteresowane, aby oddawać chwałę Panu Bogu przez śpiew prosimy o osobisty kontakt z proboszczem lub panem organistą Oskarem. Serdecznie zachęcamy
  i zapraszamy!
 7. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 9,00 zł.
 8. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Teresę Lewicką, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek
  o godz. 11.00.