25 NIEDZIELA ZWYKŁA  – 24.09.2023

1. Spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek 25 września o godz. 19.00.
  2. W czwartek kapłani z dekanatu wraz z delegacjami parafian udają się do Gniezna na Mszę Świętą w intencji powołań. Eucharystię w naszym kościele o godz. 18.00 odprawi O. Daniel Szwarc.
  3. Od najbliższej soboty 30 września Msze Święte wieczorne będą odprawiane
    o godz. 17.00.
  4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od godz. 17.00 do 17.30 w środę
    i piątek.
  5. „Bóg zapłać!” za wszystkie złożone ofiary. Składka inwestycyjna w minioną niedzielę wyniosła 4 789 zł.
  6. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 10.00 prosimy mieszkańców ul. Dworcowej
    od ul. Kościelnej do p. Miśkurków i ul. Wiosennej. Uprzejma prośba, by podczas sprzątania usuwać z wazonów zwiędłe kwiaty.
  7. Spotkanie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych odbędzie się w piątek 6 października po wieczornej Mszy Świętej.
  8. Przypominamy, że na stoliku za ławkami jest skarbonka na kwiaty do ołtarza, która niestety w ostatnim czasie bywa pusta. Dziękujemy za każde, nawet drobne wsparcie. Osoby, które chciałyby ofiarować własne kwiaty, prosimy o kontakt z panią Karoliną Ojczenasz, która dba o wystrój ołtarza. Numer telefonu znajduje się w gablocie.
  9. Ofiarodawcy, którzy zamówili Msze Święte za zmarłych i chcieliby, aby ich intencja była odprawiona szybciej, podczas nowennowej Eucharystii zbiorowej w środę, mogą taką wolę zgłosić w biurze parafialnym.
  10. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”.