Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  – 18.02.2024

 1. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy Świętej o godz. 17.00.
 2. W niedzielę Gorzkie Żale o godz. 16.15. Zachęcamy do uczestnictwa w tym pięknym nabożeństwie z kazaniem pasyjnym.
 3. W ramach obchodów 100-lecia organizujemy pielgrzymkę autokarowo-samolotową do Włoch, m.in. Padwy i Rzymu z udziałem w modlitwie Anioł Pański z Ojcem Świętym. Termin 16 – 23 września 2024. Szczegółowy program dostępny jest w gablotce i na naszej stronie internetowej. Wstępne zapisy w biurze parafialnym.
 4. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy mieszkańców ul. Kościelnej.
 5. „Bóg zapłać!” za złożone ofiary. Na pomoc Ukrainie zebraliśmy 1130 zł. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na fundusz 100-lecia parafii.
 6. Informujemy, że obraz Św. Andrzeja Boboli został przekazany do renowacji, która potrwa do czerwca. W tym czasie w ołtarzu bocznym wisieć będzie obraz, który po wojnie znajdował się w ołtarzu głównym. Odnowieniu poddany zostanie również obraz
  Św. Antoniego z Padwy.
 7. Spotkanie kandydatów do bierzmowania w piątek, 1 marca po nabożeństwie Drogi Krzyżowej. Sakramentu bierzmowania udzieli ks. Prymas w ramach wizytacji, która odbędzie się 18 czerwca.
 8. Rekolekcje wielkopostne odbędą się w dniach 18-21 marca. Przed południem nauki dla dzieci szkolnych, a wieczorem katechezy dla dorosłych wygłosi ks. Kamil Jadczak, wikariusz z parafii św. Józefa w Inowrocławiu.
 9. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.