Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

3 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  – 03.03.2024

 1. W niedzielę Gorzkie Żale o godz. 16.15.
 2. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych z grupy A w piątek o godz. 16.00.
 3. Spotkanie przed bierzmowaniem w piątek, 8 marca. Kandydaci uczestniczą w Drodze Krzyżowej, a następnie w katechezie.
 4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od 16.00 do 16.30 oprócz wtorku i piątku.
 5. W ramach obchodów 100-lecia organizujemy pielgrzymkę autokarowo-samolotową do Włoch, m.in. Padwy i Rzymu z udziałem w modlitwie Anioł Pański z Ojcem Świętym. Termin 16 – 23 września 2024. Szczegółowy program dostępny jest w gablotce i na naszej stronie internetowej. Wstępne zapisy w biurze parafialnym.
 6. „Bóg zapłać!” za złożone ofiary.
 7. Od pewnego czasu chór jest zamknięty z powodu awarii organów. Próby ich naprawy niestety niewiele dały. Instrument po ponad 20 latach pracy wymagałby kosztownego remontu, przewyższającego jego wartość. W tej sytuacji bardziej opłacalny będzie zakup nowych organów. Mamy nadzieję, że dzięki Waszej ofiarności, uda się zebrać potrzebną kwotę. Ofiary można składać w biurze parafialnym lub podczas niedzielnej składki. Dla ofiarodawców pan organista zagra specjalny wielkanocny koncert.
 8. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy mieszkańców Gniewkówca od
  p. Włodzimierza Gawrona do p. Beaty Rosa.
 9. Informacja o naborze do szkoły katolickiej… (szczegóły w gablocie).
 10. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.