4 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU  – 10.03.2024

1. W niedzielę Gorzkie Żale o godz. 16.15.
  2. W czwartek z inicjatywy grupy Parafian rozpoczniemy cykliczną (zawsze w 2 czwartek miesiąca) adorację Najświętszego Sakramentu połączoną z modlitwą w intencji Ojczyzny, zgody narodowej i poszanowania życia, za wstawiennictwem Św. Andrzeja Boboli i Bł. Jerzego Popiełuszki. Rozpoczynać się będzie ona o godz. 20.30 i kończyć Apelem Jasnogórskim. Zachęcamy wszystkich do włączenia się w to modlitewne dzieło.
  3. Od soboty 16 do 24 marca po każdej Mszy Świętej odmawiać będziemy modlitwę
    w intencji Ojczyzny w ramach ogólnopolskiej nowenny w tej intencji. Więcej informacji na plakacie.
  4. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych z grupy B w piątek o godz. 16.00.
  5. Spotkanie przed bierzmowaniem w piątek, 15 marca. Kandydaci uczestniczą w Drodze Krzyżowej, a następnie w katechezie.
  6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od 16.00 do 16.30 oprócz piątku.
  7. „Bóg zapłać!” za złożone ofiary.
  8. Serdeczne Bóg zapłać za indywidualne ofiary na zakup nowych organów składane
    w biurze parafialnym. Do potrzebnej kwoty 49 000 zł jeszcze nam sporo brakuje, dlatego liczymy na wasze wsparcie.  Dla ofiarodawców pan organista zagra specjalny wielkanocny koncert.
  9. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy mieszkańców Gniewkówca od
    p. Kudroniów do p. Andryszak.
  10. Od przyszłej soboty rozpoczniemy parafialne rekolekcje wielkopostne dla dorosłych
    i dzieci. Rozważanie poprowadzi Ks. Kamil Jadczak. Nauki w niedzielę podczas wszystkich mszy świętych, a od poniedziałku do środy podczas Eucharystii o godz. 18.00 (nie ma mszy o 17.00). Program spotkań dla uczniów został podany na katechezie. Zaplanujmy sobie tak nasze zajęcia, abyśmy mogli skorzystać z tego szczególnego czasu łaski.
  11. Spowiedź wielkopostna z udziałem kapłanów z dekanatu w Wielki Wtorek 26 marca. Szczegóły na plakacie.
  12. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.