Plan Kolędy 2019/20


Kolęda 2020

Piątek, 27.12.2019 r., godz. 10.00

  1. Gniewkówiec (od p. Włodzimierza Gawrona do p. Michała Rosy) (Prob.)
  2. Gniewkówiec (od p. Kudroniów do p. Andryszak) (Wik.)

 

Sobota, 28.12.2019 r., godz. 10.00

  1. Gniewkówiec (od p. Płócienników do p. Bogaczów) (Prob.)
  2. Gniewkówiec (od p. Lewandowskich do p. Marka Rosy) (Wik.)

Poniedziałek, 30.12.2019 r., godz. 10.00

  1. Tupadły (od p. Skonieczków do p. Kutników) (Prob.)
  2. Tupadły (od p. Pachulskich do p. Tadeusza Wiktorowicza) (Wik.)

 

Czwartek, 02.01.2020 r. 

  1. Ul. Słoneczna (od p. Wawrzyńskich do p. Charysz) (Prob.) godz. 15.00
  2. Ul. Topolowa i Słoneczna (od p. Bańka do p. Wesołowskich) (Wik.) godz. 15.00

Piątek, 03.01.2020 r.

  1. Ul. Ogrodowa (od p. Kawka do p. Tyma) (Prob.) godz. 15.00
  2. Ul. Morelowa (od p. Rosińskich do p. Hałas) (Wik.) godz. 15.00

Sobota, 04.01.2020 r., godz. 10.00

  1. Karczówka (od p. Kawka) (Prob.)
  2. Kobelniki – (Wik.)

Wtorek, 07.01.2020 r., godz. 15.00

  1. Ul. Krótka (od p. Redzik do p. Kordaszewskich) (Prob.)
  2. Ul. Kwiatowa od p. Karaszewskich (Wik.)

Środa, 08.01.2020 r.

  1. Ul. Parkowa (od p. Jerzego Marcinkowskiego i bloki nr 1 i 3) godz. 15.00 (Prob.)
  2. Ul. Parkowa (od p. Wienconek i bloki nr 2 i 4) (Wik.) godz. 15.30

Czwartek, 09.01.2020 r., 

  1. Ul. Wiśniowa (od p. Świdurskich do p. Kordaszewskich) godz. 15.00 (Prob.)
  2. Ul. Wiśniowa (od p. Kula do p. Błaczkowskich) (Wik.) godz. 15.00

Piątek, 10.01.2020 r., godz. 15.00

  1. ul. Akacjowa i Brzozowa (od p. Szemraj) (Prob.)
  2. ul. Wierzbowa, Lipowa, Klonowa (od p. Popielewskich) (Wik.)

Sobota, 11.01.2020 r., godz. 10.00

  1. Dobrogościce (od p. Oliwkowskich do p. Gubków) (Prob.)
  2. Dobrogościce (od p. Zych do p. Kasprzaków) (Wik.)

Poniedziałek, 13.01.2020 r., godz. 15.00

  1. Ul. Sezamkowa i Jęczmienna (od Szosy Bydgoskiej do                 p. Ireneusza Piątkowskiego) (Prob.)
  2. Ul. Jęczmienna (od p. Macieja Rosy do p. Kuczora) (Wik.)

Wtorek 14.01.2020 r. godz. 15.00

  1. Krężoły (od p. Fabich do p. Bączkowskich) i ul. Jesionowa (strona parzysta od 28 do 18) (Prob.)
  2. Krężoły (od p. Romana Wesołowskiego do p. Giersz) (Wik.)

Środa, 15.01.2020 r., 

  1. Ul. Dworcowa (od p. Mastalerzów do Wiśniewskich) (Prob.) godz. 15.00
  2. Ul. Dworcowa i Wiosenna (od ul. Kościelnej do Miśkurków) (Wik.)  godz. 15.30

Czwartek, 16.01.2020 r., 

  1. Ul. Dworcowa (od. p. Mazurów do p. Szymańskich) (Prob.) godz. 15.00
  2. Ul. Dworcowa (od ul. Kościelnej do Woźniaków) (Wik.) godz. 15.00

Piątek, 17.01.2020 r., godz. 15.00

  1. Ul. Szosa Bydgoska (od p. Biernackich do p. Zielińskich) (Prob.)
  2. Ul. Wiejska i Szosa Bydgoska (do p. Pujszo) (Wik.) 

Sobota, 18.01.2020 r., godz. 10.00

  1. Rucewo (od p. Marka Szemraja do p. Sudowskich) (Prob.)
  2. Rucewo (od p. Chmal i ostatnie nry Szosy Bydgoskiej) (Wik.)

Poniedziałek, 20.01.2020 r., godz. 15.00

  1. Ul. Szosa Bydgoska (od ul. Ogrodowej do ul. Kościelnej)                                   (Prob.)
  2. Ul. Szosa Bydgoska (od p. Pirowiczów do ul. Kościelnej) (Wik.)

Wtorek, 21.01.2019 r., godz. 15.00

  1. Ul. Jesionowa, Modrzewiowa (od p. Kwapiszewskiej do  p. Lucyny Glemp) (Prob.)
  2. Pozostałe domy z Szosy Bydgoskiej (od p. Kąkolewskich do p. Nowickich) i ul. Kasztanowa (do p. Próchnickiej) (Wik.) 

Środa, 22.01.2020 r., 

  1. Ul. Średnia (od ul. Kościelnej) (Prob.) godz. 15.00
  2. Ul. Średnia (od. ul. Ogrodowej) (Wik.) godz. 15.30

Czwartek, 23.01.2020 r., 

  1. Ul. Kubusia Puchatka, Ustronie i Zacisze godz. 15.00 (Prob.)
  2. Ul. Powstańców Wlkp. (od p. Kiliańczyk do p. Kwapich) (Wik.) godz. 15.00

Piątek, 24.01.2020 r., godz. 15.00

  1. Ul. Złotnicka i Powstańców Wlkp. (od p. Kopacz do                       p. Malinowskich) (Prob.)
  2. Ul. Powstańców Wlkp. (od przejazdu kolejowego do   p. Jędrasików) (Wik.) 

Sobota, 25.01.2020r., godz. 10.00

  1. Niszczewice (od p. Orlikowskich) i Mierzwin (do                            p. Michaliny Babral) (Prob.)
  2. Mierzwin (od p. Pawlików do p. Liczbików) (Wik.) 

Poniedziałek, 27.01.2020r., 

  1. Ul. Nowa (od p. Perzyńskich) (Prob.)
  2. Ul. Magazynowa i Podgórna (od p. Starobrat) (Wik.) 

 

Wtorek, 28.01.2020 r., godz. 15.00

  1. Ul. Kościelna (od ul. Dworcowej) (Prob.)
  2. Ul. Kościelna (od Szosy Bydgoskiej) (Wik.)

Środa, 29.01.2020 r. 

  1. Ul. Strażacka i Szkolna (początek od ul. Kasztanowej; od               p. Politowicz – do p. Mnich) (prob.) godz. 15.00
  2. Ul. Boczna (Wik.) godz. 15.30

 

Czwartek, 30.01.2020 r., godz. 15.00

Wszyscy, którzy nie mieli możliwości przyjąć kolędy    w wyznaczonym czasie – po uprzednim zgłoszeniu.

Prosimy bardzo o podwozy i poprowadzenie do pierwszych domów na trasie.