Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 25 Niedziela ZWYKŁA – 24 września 2017.

 

 

 1. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. odbędzie się jutro, tj. w poniedziałek 25 września o godz. 19.00. Bardzo prosimy o obecność wszystkich zainteresowanych.
 2. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. wieczornej. Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmawiamy w piątki po rannej Mszy św.
 3. Biuro parafialne jest czynne bezpośrednio po Mszach św. od poniedziałku do piątku. Wejście do biura od strony kościoła, przez salkę parafialną.
 4. W czwartek przypada 35 rocznica konsekracji naszej świątyni parafialnej, której dokonał Ksiądz Prymas Józef Glemp. W sposób uroczysty uczcimy ten fakt w niedzielę 1 października na Mszy św. o godz. 11.30, koncelebrowanej przez ks. prof. Bogdana Czyżewskiego, który głosić będzie w tym dniu kazania oraz ks. kanonika Józefa Jędrusika i obecnego proboszcza. Po Mszach św. będzie można nabyć bardzo ciekawą książkę Księdza Profesora pt. „Wierzę w Kościół Święty”.
 5. Poszukujemy pilnie osoby, która mogła by podjąć się prowadzenia naszej scholii dziecięcej „ Złote Aniołki”. Bardzo prosimy o pomoc w tej sprawie. Bliższe informacje u ks. Jacka.
 6. Od miesiąca października Sakramentu Chrztu Świętego będziemy udzielali w drugą sobotę i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy św.
 7. Od 2 października Msze św. popołudniowe będą odprawiane o godz. 17.00.
 8. Na stoliku za ławkami wyłożony jest do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcamy do lektury tego czasopisma.
 9. Organizowana jest w Złotnikach ogólnopolska akcja „Szlachetna Paczka”. Osoby, które jako wolontariusze chciały by się w nią włączyć prosimy o zapoznanie się z informacjami na plakacie w gablotce.
 10. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
 11. Intencje mszalne.