OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 32 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12 LISTOPADA 2017

1. 12 listopada obchodzimy IX Dzień Solidarności z Kościołem Prześladowanym pod hasłem: „Ocalmy Chrześcijan na Bliskim Wschodzie”. Pamiętajmy w naszych modlitwach o chrześcijanach, którzy w wielu miejscach świata cierpią dla Imienia Chrystusa. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na wsparcie naszych sióstr i braci w wierze.
  2. W piątek o godz. 16.00 w salce parafialnej spotkanie dla dzieci z klas III A, B i C, które przygotowują się do I Komunii św.
  3. Na stoliku za ławkami wyłożony jest do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcamy do lektury.
  4. Wymienianki roczne przyjmujemy w zakrystii do 26 listopada. Nowe wymienianki zaczniemy odmawiać od pierwszej niedzieli adwentu.
  5. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  6. Apel Episkopatu w sprawie ochrony życia.
  7. Intencje mszalne.
  8. Bożemu miłosierdziu polecamy duszę śp. Bogdany Paszkiewicz, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek. Dobry Jezu, a nasz Panie…