Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 33 NIEDZIELA ZWYKŁA – 19 LISTOPADA 2017.

 

  1. W piątek o godz. 16.00 w salce parafialnej spotkanie dla dzieci z klas III D i E,  oraz z Gniewkówca, które przygotowują się do I Komunii św.
  2. Na stoliku za ławkami wyłożony jest do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcamy do lektury.
  3. Wymienianki roczne przyjmujemy w zakrystii do nastepnej niedzieli.
  4. W przyszła niedzielę gościć będziemy dwóch Ojców Oblatów, którzy głosić będą kazania. Po Mszach św. zbiórka na działalność misyjną tego Zgromadzenia. Będzie również czynne „stoisko misyjne” z kalendarzami, książkami, filmami, płytami z muzyką misyjną itp. Zachęcamy do wparcia Zgromadzenia Ojców Oblatów Maryi Niepokalanej, do którego należą przecież Ojcowie Marcin Rosiński i Daniel Szwarc pochodzący z naszej parafii.
  5. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
  6. Bardzo prosimy, aby do końca listopada uporządkować groby na naszym cmentarzu po dniu zadusznym. Jak co roku bowiem konieczne będzie wywiezienie śmieci.
  7. Zgodnie art. 7  ustawy o cmentarzach i chowaniu zmarłych po 20 latach należy przedłużyć pokładne. W innym przypadku grób może być zlikwidowany i użyty ponownie do chowania zmarłych. Bardzo prosimy o uaktualnienie opłat do końca tego roku. Po tym terminie zostanie wywieszona lista grobów, które będą mogły być ponownie wykorzystane.
  8. Intencje mszalne.
  9. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Mariana Michalaka z ul. Dworcowej.  Dobry Jezu, a nasz Panie..