Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 23 NIEDZIELA ZWYKŁA – 10 WRZEŚNIA 2017.

 

 

 1. Nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy w środę po Mszy św. wieczornej. Koronkę do Bożego Miłosierdzia odmawiać będziemy zawsze w piątki po rannej Mszy św.
 2. Spotkanie członków parafialnej grupy charytatywnej w środę po wieczornej Mszy św.
 3. Spotkanie zespołu katechetycznego parafii w piątek po wieczornej Eucharystii.
 4. W soboty po Mszy św. wieczornej, dla podkreślenia maryjnego charakteru tego dnia, wprowadzamy praktykę wspólnego odśpiewania Apelu Jasnogórskiego przed wizerunkiem Matki Bożej Częstochowskiej.
 5. Przypominamy, że kandydaci do Sakramentu Bierzmowania z klas III gimnazjum uczestniczą we Mszy św. w niedziele i uroczystości o godz. 11.30.
 6. Kandydaci do Sakramentu Bierzmowania z klas drugich gimnazjum i siódmych szkoły podstawowej spotkają się na rozpoczęciu tegorocznej formacji w poniedziałek 18 września na Mszy św. o godz. 18.00. Jest to dzień święta św. Stanisława Kostki, patrona młodzieży.
 7. Biuro parafialne jest czynne bezpośrednio po Mszach św. od poniedziałku do piątku
 8. Od miesiąca października Sakramentu Chrztu Świętego będziemy udzielali w drugą sobotę i czwartą niedzielę miesiąca na Mszy św.
 9. Na stoliku za ławkami wyłożony jest do nabycia nowy numer Przewodnika Katolickiego. Zachęcamy do lektury tego czasopisma.
 10. Spotkanie dla rodziców dzieci, które w tym roku szkolnym przystąpią do I Komunii św. odbędzie się w poniedziałek – 25 września o godz. 19.00.
 11. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary. Dzisiejsza składka, jak         w każdą drugą niedzielę miesiąca, jest przeznaczona na cele inwestycyjne.
 12. W sobotę 16 września o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury  w Nowej Wsi Wielkiej, rozpoczyna się cykl katechez przedmałżeńskich.
 13. Sołtys wsi Złotniki Kujawskie zaprasza wszystkich mieszkańców na zebranie wiejskie w dniu 15 września o godz. 19.00 do budynku szkoły podstawowej.
 14. Intencje mszalne.