Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02. 2018.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

2. NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU – 25.02. 2018.

 1. Dzisiaj w całym Kościele obchodzimy dzień modlitwy, postu i solidarności z misjonarzami pod hasłem; „Uczniowie – misjonarze mocą Ducha Świętego”.   Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na działalność misyjną.
 2. W czwartek i piątek okazja do Spowiedzi św. o godz. 16.00.
 3. W czwartek po wieczornej Mszy św. modlitwa o powołania kapłańskie i zakonne.
 4. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej specjalnie dla dzieci o godz. 16.30, a dla dorosłych po wieczornej Mszy św.
 5. W piątek o godz. 19.00 spotkanie w ramach katechezy przedmałżeńskiej.
 6. W sobotę nawiedzenie chorych od godz. 9.00.
 7. Nabożeństwo Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele o godz. 16.15. Bezpośrednio po nim Msza św. recytowana bez kazania. W czasie nabożeństwa pasyjnego zbieramy ofiary, które przeznaczamy na fundusz rekolekcyjny.
 8. Od przyszłej niedzieli rozpoczynamy Rekolekcje Wielkopostne dla dorosłych  i uczniów szkół podstawowych. Plan dostępny jest na plakacie i parafialnej stronie internetowej. Już dzisiaj tak zaplanujmy nasze zajęcia, abyśmy mogli skorzystać z tego wyjątkowego czasu łaski.
 9. Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary.
 10. Dr Jan Zabrzyński, Wójt Gminy Złotniki Kujawskie oraz Radni zapraszają na bezpłatną akcję profilaktyczną „Zdrowe stopy”. Termin – 10 marca od godz. 10.00 w Ośrodku Zdrowia przy ul. Strażackiej 11. Szczegóły w gablotce.
 11. Zachęcamy do nabycia i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”  z modlitewnikiem na każdy dzień marca. Cena 6 zł.
 12. Intencje mszalne.