Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 08.04. 2018.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO – 08.04. 2018.

 

  1. Jutro liturgiczna Uroczystość Zwiastowania Pańskiego. Na Mszy św. o godz. 18.00 uroczyste rozpoczęcie w naszej parafii Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego. Zachęcamy do podjęcia tego pięknego dzieła duchowego. Na stoliku za ławkami wyłożone są deklaracje, które należy wypełnić i przynieść jutro na Mszę św. Więcej informacji w gablocie i na parafialnej stronie internetowej.
  2. W poniedziałek 9.04 po wieczornej mszy spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych. Jeśli da się umieścić to proszę…. ?
  3. Rozpoczynamy 74 Tydzień Miłosierdzia pod hasłem: „Mocni w Duchu Świętym”. Przypominamy, że ofiary składane do skarbonki pod figurą św. Antoniego przeznaczone są na działalność naszego parafialnego zespołu charytatywnego.
  4. W czwartek po wieczornej Mszy św. spotkanie matek różańcowych.
  5. W piątek o godz. 16.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych z klas A, B i C.
  6. „Bóg zapłać’ za wszystkie złożone ofiary.
  7. Zachęcamy do nabycia nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.