Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.05.2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

7 NIEDZIELA WIELKANOCNA – UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO – 13.05. 2018.

  1. Trwa maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej odprawiane są od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św. w soboty o godz. 17.30, a w niedziele i uroczystości o 16.30. Trwa nowenna przed uroczystością Zesłania Ducha Świętego w łączności z nabożeństwem majowym.
  2. Odpust ku czci Patrona naszej parafii św. Andrzeja Boboli w środę 16 maja. Uroczystą sumę odpustową o godz. 18.00 odprawi ks. kan. Karol Glesmer, proboszcz parafii pw. Św. Mikołaja w Bydgoszczy. Serdecznie zapraszamy wszystkich Parafian do wspólnego świętowania swoistych „imienin” naszej wspólnoty.
  3. Próby dzieci pierwszokomunijnych w poniedziałek i wtorek o godz. 16.30. Spotkanie dla rodziców w poniedziałek 14 maja o godz. 19.00.
  4. Spowiedź dzieci w piątek o godz. 16.30. Rodziców i rodziny dzieci pierwszokomunijnych zapraszamy do skorzystania z sakramentu pokuty w ciągu tygodnia i dodatkowo w piątek od godz. 19.00 do 19.30.
  5. W przyszłą niedzielę na Mszy św. o godz. 11.30 uroczystość I Komunii św. Bardzo prosimy, aby na tę Eucharystię przyszły w miarę możliwości tylko osoby związane z dziećmi. Miejsca będą wyznaczone i zarezerwowane, a nad porządkiem czuwać będą rodzice.
  6. Dziękujemy wszystkim, którzy włączyli  się w zbiórkę zużytego sprzętu elektrycznego i elektronicznego. Zebraliśmy ponad 2,5 tony elektrośmieci.
  7. „Bóg zapłać’ za wszystkie złożone ofiary. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na remont zakrystii. Na stronie internetowej dostępne są zdjęcia ukazujące wykonywane tam prace.
  8. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego”. Cena 5 zł.