Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE-02.09.2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXII NIEDZIELA ZWYKŁA  – 02.09.2018.

 

 1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. rano we wtorek i piątek, pozostałe Msze św. w stałym porządku .
 2. Biuro parafialne w tygodniu będzie czynne od wtorku do piątku po Mszach św.
 3. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca z tej okazji zapraszamy do spowiedzi świętej od godz. 16.00, a po mszy św. na nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
 4. Parafia Niepokalanego Poczęcia NMP w Nowej Wsi Wielkiej zaprasza od soboty 15 września na cykl katechez przygotowujących do zawarcia Sakramentu Małżeństwa. Katechezy będą się rozpoczynały o godz. 18.00 w Gminnym Ośrodku Kultury.
 5. Informujemy, że Studium Muzyki Kościelnej Archidiecezji Gnieźnieńskiej rozpoczyna kolejny rok swojej działalności dnia 15.IX.2018 r. od godz. 9.00(sobota) w gmachu konwiktu przy Prymasowskim Wyższym Seminarium Duchownym w Gnieźnie, ul. Seminaryjna 2a. Więcej informacji na temat Studium Muzyki Kościelnej jest umieszczone w gablocie ogłoszeń.
 6. Spotkanie lektorów i ministrantów odbędzie się w sobotę o godz. 9.30. Zapraszamy wszystkich, którzy chcą dołączyć do liturgicznej służby ołtarza.
 7. Nasz parafialny chórek zaprasza dzieci i młodzież na swoje spotkanie w każdą sobotę o godz. 11.00.
 8. Na nabożeństwo ku czci Matki Bożej Nieustającej Pomocy zapraszamy w środę po mszy św. wieczornej, a w czwartek po porannej mszy św. na Koronkę do Bożego Miłosierdzia.
 9. „Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary”. W przyszła niedzielę składka na cele inwestycyjne. Przeznaczymy zebrane ofiary na opłacenie nowych mebli do zakrystii, które zostaną zamontowane  w nadchodzącym tygodniu.
 10. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego”  w cenie 5zł.
 11. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Sewerynę Strzyżewską, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 14.00. Dobry Jezu…

a