Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 7.10.2018

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

XXVII NIEDZIELA  ZWYKŁA – 7.10.2018.

  1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. rano w poniedziałek, pozostałe Msze św. w stałym porządku .
  2. Biuro parafialne w tygodniu będzie czynne od wtorku do piątku po Mszach św.
  3. W każdy piątek po mszy o godz. 7.30 zapraszamy na koronkę do Bożego Miłosierdzia.
  4. Przypominamy, że składka, która będzie zbierana w przyszłą niedziele przeznaczona jest  na pokrycie kosztów remontowo budowlanych.
  5. W miesiącu październiku zapraszamy naszych parafian do wspólnego rozważania tajemnic różańca. Na różańcu będziemy się modlić od poniedziałku do piątku każdego dnia po wieczornej mszy św. a w sobotę i niedzielę przed mszą świętą tj. o 16.30. Natomiast dzieci zapraszamy szczególnie we wtorek i czwartek po wieczornej mszy świętej, gdzie będą wraz z dorosłymi prowadzić dwie dziesiątki różańca.
  6. Za tydzień w niedzielę 14.10, z okazji XVII Dnia Papieskiego na Mszy św. o godz. 10.00 dzieci z naszej szkoły wystąpią w przedstawieniu „Promieniowanie ojcostwa”. W tym dniu również będzie przeprowadzona zbiórka pieniędzy na fundusz stypendialny „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, które wspiera młodzież uzdolnioną z ubogich rodzin.
  7. Spotkanie klas 8 i 3gim. w ramach przygotowania do sakramentu bierzmowania w czwartek o godz. 16.00, a klas 7 w piątek o godz. 16.00.
  8. Spotkanie rady charytatywnej w środę po różańcu.
  9. Za tydzień w sobotę z naszej parafii wyrusza pielgrzymka do Markowic. Zbiórka przy kościele o godz. 7.45, koszt pielgrzymki 10 zł. Osoby chętne mogą zgłaszać się w zakrystii. W przypadku osób niepełnoletnich wymagana jest zgoda rodziców.
  10. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego”                        w cenie 5zł.