Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 9.12.2018.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

NA DRUGĄ NIEDZIELE ADWENTU  – 9.12.2018.

  1. W tym tygodniu nie będzie Mszy św. rano w poniedziałek i środę pozostałe Msze św. w stałym porządku .
  2. W tygodniu zapraszamy dzieci wraz z rodzicami na roraty.
  3. Lektorzy od dzisiejszej niedzieli rozprowadzają sianko wigilijne. Sianko jest wyrazem naszej łączności z ubogimi i cierpiącymi, którzy na co dzień żyją obok nas. Również do nabycia są kartki świąteczne, które wykonali uczniowie naszej szkoły.
  4. Spowiedź adwentowa w naszej parafii z udziałem zaproszonych księży odbędzie się dnia 17 grudnia w godz. od 10 30 do 12.00 , popołudniu od 15.30 do 16.30 i wieczorem od 19.00 do 21.00. Plan spowiedzi w dekanacie jest wywieszony w gablocie ogłoszeń. Prosimy nie odkładać sakramentu pojednania na ostatnią chwilę.
  5. Klasy ósme przygotowujące się do sakramentu bierzmowania zapraszamy na spotkanie we wtorek o godz. 16.00, a klasy trzecie gim. w czwartek na godz. 16.00.
  6. Dzisiaj w kościele przeżywamy: Dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Stąd po Mszy św. będziemy zbierać do puszki ofiary na Kościół na Wschodzie.
  7. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego” w cenie 5zł.