OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 31.03.2019

IV NIEDZIELA  WIELKIEGO POSTU  – 31.03.2019.

1. Dzisiaj rozpoczynamy  w naszej parafii Rekolekcje Wielkopostne. Poprowadzi je ks. Wojciech Zniszczoł. Tak zaplanujmy sobie zajęcia, abyśmy mogli uczestniczyć w naukach w dni powszednie od poniedziałku do środy o godz. 18.00. Równocześnie będą trwały rekolekcje dla uczniów naszej szkoły, według planu podanego przez katechetów.
  2. Od poniedziałku Msze św. wieczorne w dni powszednie odprawiane będą o godz. 18.00.
  3. W czwartek od godz. 17.00 zapraszamy na adorację Najświętszego Sakramentu w intencji powołań kapłańskich, misyjnych i zakonnych.
  4. Spowiedź z racji I piątku miesiąca od godz. 17.00.
  5. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej po Mszy św. o godz. 18.00.
  6. Młodzież, która chce poznać nowych ludzi, podjąć dyskusję na temat współczesnych problemów i ciekawie spędzić czas, zapraszamy na spotkanie    w piątek na plebanię o godz. 19.00 (wejście przez kościół).
  7. Nawiedzenie chorych w sobotę od godz. 9.00.
  8. Spotkanie lektorów i ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  9. Nabożeństwa Gorzkich Żali z kazaniem pasyjnym w niedziele Wielkiego Postu        o godz. 16.15.
  10. „Bóg zapłać za wszystkie złożone ofiary”.
  11. Po Mszach św. można nabywać w salce parafialnej świece  Caritas na stół wielkanocny w cenie 10 zł.
  12. Spowiedź wielkopostna z udziałem kapłanów z dekanatu w naszej parafii będzie w piątek 12 kwietnia. Szczegóły dostępne są już na plakacie.
  13. Zachęcamy do nabycia i czytania „Przewodnika Katolickiego” w cenie 6zł.
  14. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Zofię Małecką z ul. Słonecznej, której pogrzeb odbędzie się w poniedziałek o godz. 13.30. Dobry Jezu, a nasz Panie…