Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 28.07. 2019.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE                                  XVII NIEDZIELA ZWYKŁA – 28.07. 2019.

  1. Dzisiaj po Mszach św. modlitwa w intencji kierowców i poświęcenie pojazdów. Każdy kierowca otrzyma obrazek z wizerunkiem św. Krzysztofa, modlitwą i kartą I.C.E.
  2. W tym tygodniu w dni powszednie Msze św. tylko wieczorem o godz. 18.00.                W poniedziałek Eucharystii nie będzie.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania od             godz. 17.00.
  4. W piątek okazja do Spowiedzi św. od godz. 17.00. Po Eucharystii nabożeństwo               do NSPJ.
  5. W piątek 2 sierpnia gościć będziemy pielgrzymów z diecezji gdańskiej. Wszystko odbywać się będzie zgodnie z wypracowanym od lat planem. Przyjmijmy pielgrzymów jak zwykle z otwartymi sercami. Już dzisiaj za to składamy podziękowanie staropolskim: „Bóg zapłać!”
  6. Dzisiaj w godzinach od 15.00 do 19.00 na terenie OSiR w Złotnikach Kujawskich odbędzie się Piknik Rodzinny. Organizatorzy zapewniają liczne atrakcje dla dzieci i dorosłych. Serdecznie wszystkich zapraszają.
  7. We wtorek 30 lipca w przychodni przy ul. Strażackiej odbędą się badania kardiologiczne. Szczegóły na plakacie w gablocie.
  8.  „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary. Szczególne podziękowania dla wszystkich Parafian, którzy przyjęli w swoich domach pielgrzymów z diecezji bydgoskiej.
  9. Jest już ponownie dostępna nasza parafialna strona internetowa.
  10. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.