Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE– 25.08. 201

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE                                                                   21 NIEDZIELA ZWYKŁA – 25.08. 2019.

 

 

  1. W tygodniu Msze św. wieczorem o godz. 18.00. W poniedziałek obchodzić będziemy Uroczystość Najświętszej Maryi Panny Częstochowskiej. Mszę św. o godz. 18.00 zakończymy odśpiewaniem Apelu Jasnogórskiego i odmówieniem aktu oddania Matce Bożej, którego autorem jest Sługa Boży kard. Wyszyński.
  2. Msza św. dla nauczycieli i uczniów na rozpoczęcie nowego roku szkolnego sprawowana będzie w poniedziałek 2 września o godz. 8.15. Następnie inauguracja w szkole.
  3. Okazja do skorzystania z Sakramentu Pokuty przed nowym rokiem szkolnym w piątek 30 sierpnia od godz. 17.00.
  4. W najbliższą sobotę zapraszamy na spotkanie o godz. 10.00 w kościele wszystkich lektorów i ministrantów oraz tych, którzy chcą dołączyć do Liturgicznej Służby Ołtarza.
  5. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  6. W dniach 6 – 7 października organizowana jest pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę. Rozpocznie ona przygotowanie całej naszej archidiecezji do nawiedzenia kopii obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Koszt wyjazdu przy pełnym autobusie wynosi 80 zł. Istnieje także możliwość zarezerwowania noclegu – cena 30 zł od osoby. Zapisy po Mszach św. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń. Prosimy osoby, które już się zapisały o dokonanie w ciągu najbliższego tygodnia wpłaty. Będzie to potwierdzenie chęci wyjazdu.
  7. Terenowy Oddział Krwiodawstwa w Inowrocławiu serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do oddania krwi w ambulansie ustawionym w Złotnikach Kujawskich na parkingu przy sklepie ESKA ul. Kościelna 10 dnia 27 sierpnia br. w godzinach od 13.00 do 17.00. Każdy kto w tym dniu odda krew otrzyma upominek. Więcej informacji w gablocie.
  8. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego” z modlitewnikiem na każdy dzień września. Cena 6 zł.