Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 08.09. 2019.

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE   23 NIEDZIELA ZWYKŁA – 08.09. 2019.

  1. Dzisiaj wszystkich zainteresowanych zgłębianiem Słowa Bożego zapraszamy na spotkanie Kręgu Biblijnego o godz. 15.00. Wejście przez salkę parafialną.
  2. Msze św. w dni powszednie sprawowane są o godz. 7.30 i 18.00. W poniedziałek Eucharystii rano nie będzie.
  3. Spotkanie uczniów klas VIII przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania w czwartek o godz. 17.00.
  4. W środę 18 września po wieczornej Mszy św. spotkanie Parafialnej Rady Duszpasterskiej i Rady Ekonomicznej.
  5. W dniach 6 – 7 października organizowana jest pielgrzymka autokarowa na Jasną Górę. Prosimy osoby, które już się zapisały o dokonanie wpłaty. Będzie to potwierdzenie chęci wyjazdu. Lista uczestników jest już zamknięta. Organizatorzy zmienili plan pielgrzymki i nie będzie całonocnego czuwania. Dlatego konieczna jest dopłata 30 zł za nocleg, dla tych którzy się na niego nie zapisali.
  6. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary. Dzisiejsza składka inwestycyjna jest przeznaczona na nowe urządzenia do wyświetlania tekstów pieśni liturgicznych.
  7. Składamy podziękowanie wszystkim paniom, które w czwartek podjęły się trudu posprzątania naszej świątyni.
  8. Do 15 września przyjmowane będą u Ks. proboszcza wnioski o stypendium Fundacji Dzieło Nowego Tysiąclecia. O wsparcie mogą ubiegać się uczniowie klas VIII oraz szkół średnich. Średnia ocen nie może być niższa niż: 4,8 w szkole podstawowej i 4,5 w szkole średniej. Ponadto dochód w rodzinie nie może przekraczać 1575 zł na osobę. Szczegóły na naszej stronie internetowej.
  9. Sołtys wsi Złotniki Kujawskie zapraszam wszystkich mieszkańców na zebranie wiejskie w dniu 13 września o godz. 18.00 do hali sportowej OSiR na miejscowym stadionie.
  10. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.