Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 08.12. 2019.

 OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE  2 NIEDZIELA ADWENTU  –  08.12. 2019.

 

 1. Dzisiaj obchodzimy dzień modlitwy i pomocy materialnej Kościołowi na Wschodzie. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na ten cel.
 2. Krąg Biblijny zaprasza na wspólne rozważanie Słowa Bożego dzisiaj o godz. 15.00.
 3. W salce parafialnej rozprowadzane są świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieciom. Można też nabywać poświęcone opłatki na stół wigilijny. Opłatki te są szczególnym znakiem jedności i chrześcijańskiej miłości. Dzieląc się nimi z najbliższymi, duchowo łączymy się z wszystkimi członkami naszej rodziny parafialnej.
 4. Roraty w naszym kościele odprawiane są w poniedziałki, środy i piątki o godz. 17.00.
 5. W poniedziałek Eucharystia tylko wieczorem.
 6. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania w czwartek o godz. 16.00.
 7. Spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych z klasy C i Gniewkówca w piątek z powodu remontu nie będzie.
 8. Młodzież zaprasza na swoje spotkanie w sobotę zaraz po wieczornej Mszy św.
 9. O posprzątanie naszej świątyni prosimy w sobotę rodziny z Karczówki i Kobelnik, ale także inne osoby, które chciały by pomóc w tej pracy po remoncie, a w sobotę 21 grudnia z ul. Krótkiej i Kwiatowej. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim, także osobom z poza ul. Morelowej, którzy w sobotę podjęli się trudu sprzątania kościoła.
 10. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary. Dzisiaj składka inwestycyjna. Trwają prace remontowe w prezbiterium. Zmodernizowana została instalacja elektryczna i nagłośnieniowa. Przed nami jeszcze przygotowanie i malowanie ścian. W tym tygodniu w ciągu dnia z powodu remontu kościół będzie zamknięty do godz. 16.30.
 11. Informujemy już, że nasza spowiedź adwentowa będzie w piątek 20 grudnia.

 1. Szczegóły na plakacie.
 2. Sołtys i Rada Sołecka, Społeczność Szkoły Podstawowej i Koło Gospodyń Wiejskich w Złotnikach Kujawskich serdecznie zapraszają mieszkańców na spotkanie wigilijne, do sali widowiskowo-sportowej Szkoły Podstawowej w piątek 13 grudnia o godz. 17.00. Więcej informacji w gablocie.
 • Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.