Ogłoszenia duszpasterskie

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 02.02.2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE                                  4 NIEDZIELA ZWYKŁA – OFIAROWANIE PAŃSKIE 02.02.2020

  

  1. Trwa nowenna przed nawiedzeniem w naszej archidiecezji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Znakiem naszych duchowych przygotowań i modlitewnego czuwania, jest zapalona specjalna świeca na ołtarzu Matki Bożej. 
  2. W tygodniu Msze św. w poniedziałek o godz. 17.00, we wtorek o 7.30, w środę, czwartek i piątek o 17.00, a w sobotę rano i wieczorem.
  3. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania od godz. 16.30. W tym czasie okazja do skorzystania z sakramentu Pokuty.
  4. W piątek spowiedź od godz. 16.00. po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  5. O posprzątanie naszej świątyni prosimy w sobotę 8 lutego mieszkańców                    z ul. Sezamkowej i Jęczmiennej od szosy Bydgoskiej do p. Ireneusza Piątkowskiego.
  6. „Bóg zapłać” także za wszystkie złożone ofiary.
  7. Zakończyliśmy odwiedziny duszpasterskie. Dziękujemy za najczęściej serdeczne przyjęcie, za wspólną modlitwę i zatroskanie o sprawy naszej wspólnoty parafialnej.
  8. Nadal poszukujemy osoby, która zechciałaby podjąć się posługi organisty w naszym kościele. Najlepiej z parafii lub okolic Złotnik Kujawskich. Prosimy w tej sprawie o pomoc parafian.
  9. Zachęcamy do nabywania i lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”                    w cenie 6 zł.