OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 14.06.2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 11 NIEDZIELA ZWYKŁA   – 14.06.2020

1. Przypominamy, że obowiązuje nadal nakaz zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni.
  2. W oktawie Bożego Ciała procesja po Mszy św. o godz. 18.00, w niedzielę o godz. 11.30.
  3. We wtorek spotkanie dla osób przygotowujących się do sakramentu Bierzmowania, rozpocznie się Mszą św. o godz. 18.00.
  4. W piątek przypada Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. z nabożeństwem i procesją o godz. 18.00. W tym dniu nie ma postu.
  5. Spotkanie lektorów i ministrantów w sobotę o godz. 10.00.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary. Dzisiejsza składka przeznaczona jest na cele inwestycyjne.
  7. O posprzątanie kościoła prosimy w tym tygodniu mieszkańców z ul. Średniej od ul. Kościelnej.
  8. Grupa Parafianek wyszła z propozycją stałego dbania o wystrój naszej świątyni.  Co tydzień, w miarę potrzeby, będą zakupione nowe kwiaty. Na stoliku za ławkami ustawiona jest skarbonka do ofiar na ten cel.
  9. Ks. kanonik Józef Jędrusik dziękuje bardzo za życzenia z okazji 50. rocznicy święceń kapłańskich, złożone przez parafian ze Złotnik. Na stoliku za ławkami wyłożone są obrazki jubileuszowe, które można zabierać na pamiątkę.
  10. Osoby chętne na wyjazd w dniu 29 czerwca do Aquaparku Suntago pod Warszawą mogą zgłaszać się do ks. Marcina. Jest to wyjazd jednodniowy, którego koszt wynosi 100 zł (w tej cenie jest bilet). Aby wyjazd doszedł do skutku musi zgłosić się minimum 15 osób. Zapisy trwają do 25 czerwca.
  11. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.