OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 15 NIEDZIELA ZWYKŁA – 12.07.2020

15 NIEDZIELA ZWYKŁA   – 12.07.2020

1. Przypominamy, że obowiązuje nadal nakaz zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni.
  2. W tym tygodniu Msze św. w dni powszednie odprawiane będą tylko o godz. 18.00.
  3. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  4. Prosimy o rozsądne generowanie i wyrzucanie śmieci na cmentarzu. Ograniczmy ilość stawianych na grobach zniczy i kwiatów. Naprawdę ważniejsza jest nasza modlitewna pamięć. Jeśli to możliwe zabierajmy do naszych przydomowych pojemników na śmieci zużyte znicze, wkłady czy nawet uschnięte kwiaty, przecież i tak płacimy za ich wywóz, bez względu na ilość.
  5. Przypominamy, że biuro parafialne jest czynne od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św.
  6. O posprzątanie kościoła prosimy w tym tygodniu mieszkańców z ulicy Powstańców Wielkopolskich od p. Kopacz do p. Malinowskich i ul. Złotnickiej.
  7. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.