OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE – 02.08.2020

1. Przypominamy, że obowiązuje nadal nakaz zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni.
  2. Dzisiaj gościć będziemy w naszej parafii pielgrzymów zdążających z Gdańska na Jasną Górę. Przybędą do nas ok. godz. 18.00. Pielgrzymi serdecznie zapraszają parafian do udziału w czuwaniu modlitewnym i Apelu Jasnogórskim o godz. 20.30 i jutro we Mszy św. o godz. 7.00.
  3. W tym tygodniu Msze św. w dni powszednie, poza poniedziałkiem odprawiane będą tylko o godz. 18.00.
  4. W czwartek adoracja Najświętszego Sakramentu i modlitwy o powołania o godz. 17.30. W tym czasie także okazja do spowiedzi.
  5. W piątek spowiedź od godz. 17.00, a po Mszy św. nabożeństwo do Najświętszego Serca Pana Jezusa.
  6. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  7. Przypominamy, że biuro parafialne jest czynne od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św.
  8. O posprzątanie kościoła prosimy w tym tygodniu mieszkańców z ulic Magazynowej i Podgórnej.
  9. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.