OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 13.09.2020

24 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni.
  2. Dzisiaj na Mszy św. o godz. 11.30 po raz pierwszy do Komunii św. przystąpi
    47 dzieci. Otoczmy ich naszą serdeczną modlitwą. Bardzo prosimy, aby w tej Eucharystii uczestniczyły tylko osoby związane z dziećmi.
  3. Krąg Biblijny zaprasza dzisiaj na swoje spotkanie osoby, które chcą odkryć nową jakość życia przez rozważanie Słowa Bożego. Początek o godz. 15.00 w salce.
  4. W tym tygodniu Msze św. w dni powszednie wieczorem o godz. 18.00, a rano, od wtorku o godz. 7.30.
  5. Dzieci pierwszokomunijne uczestniczą w Mszach św. od poniedziałku do piątku o godz. 18.00.
  6. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych rozpocznie się w czwartek Mszą św. o godz. 18.00.
  7. Uczniów klas ósmych przygotowujących się do Sakramentu Bierzmowania zapraszamy do wspólnej modlitwy w piątek 18 września, w dzień Świętego Stanisława – patrona młodzieży, która rozpocznie o godz. 17.00, a zakończy się Mszą św. o godz.18.00.
  8. W sobotę 19 września o godz. 18.00 w parafii w Nowej Wsi Wielkiej rozpocznie się cykl katechez przedmałżeńskich. Zapisy przez stronę: www.archidiecezja.pl/narzeczeni
  9. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  10. O posprzątanie kościoła prosimy w sobotę mieszkańców ul. Strażackiej
    i Szkolnej.
  11. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.
  12. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Reginę Stefańską.