Ogłoszenia duszpasterskie 11.10.2020

28 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Dzisiaj po Mszach św. w ramach obchodów Dnia Papieskiego zbiórka ofiar do puszek na Fundację „Dzieło Nowego Tysiąclecia”, wpierającej wykształcenie zdolnej młodzieży i dzieci z małych miast i wiosek.
  2. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni.
    Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni.
  3. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św., a w sobotę i niedzielę o godz. 16.30.
  4. W środę 14 października spotkanie osób zaangażowanych w Parafialnym Zespole Charytatywnym po wieczornej Mszy św.
  5. Lektorzy i ministranci zapraszają na swoje spotkanie w sobotę o godz. 11.00.
  6. Spotkanie kandydatów do Bierzmowania i świadków w sobotę o godz. 18.00 w kościele.
  7. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  8. O posprzątanie kościoła prosimy w sobotę mieszkańców Gniewkówca od p. Włodzimierza Gawrona do p. Michała Rosy.
  9. Krąg Biblijny zaprasza na swoje spotkanie w przyszłą niedzielę o godz. 15.00 w salce.
  10. W niedzielę 25 października na Mszy św. o godz. 11.30 młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk ks. biskupa Bogdana Wojtusia. Już dzisiaj prosimy, aby w miarę możliwości w tej Mszy św. uczestniczyły tylko osoby związane z przyjmującymi ten sakrament.
  11. Zbliża się listopad, czas szczególnej pamięci o naszych bliskich zmarłych. Na stoliku za ławkami wyłożone są kartki na wymienianki jednorazowe. Modlić się będziemy za zmarłych od 2 listopada. Wypisane kartki wraz z ofiarami można składać w biurze parafialnym po każdej Mszy św. Kartki na wymienianki roczne zostaną wyłożone w późniejszym czasie.
  12. Przypominamy o prolongacie miejsc na naszym cmentarzu. Ponad 300 grobów jest nieopłaconych, a 90 nie ma określonego terminu ważności miejsca. Bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie.  Aktualny status każdego grobu można sprawdzić na stronie www.cmentarnik.net/zlotniki. Wyświetlony tam czerwony kolor oznacza konieczność dokonania przedłużenia ważności grobu.
  13. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.