Ogłoszenia duszpasterskie 18.10.2020

29 NIEDZIELA ZWYKŁA  18.10.2020

1. Dzisiaj rozpoczyna się Tydzień Misyjny. Po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc misjonarzom.
  2. Krąg Biblijny zaprasza dzisiaj na swoje spotkanie o godz. 15.00 w kościele.
  3. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni.
    Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni.
  4. Nabożeństwo różańcowe od poniedziałku do piątku po wieczornej Mszy św., a w sobotę i niedzielę o godz. 16.30.
  5. Spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych – grupa A, w piątek o godz. 16.00.
  6. Lektorzy i ministranci zapraszają na swoje spotkanie w sobotę o godz. 11.00.
  7. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  8. Spowiedź dla kandydatów do Bierzmowania, świadków i osób najbliższych w piątek o godz. 18.00.
  9. O posprzątanie kościoła prosimy w sobotę rodziców i młodzież przystępującą do Sakramentu Bierzmowania.
  10. Ostatnie spotkanie przed Bierzmowaniem w sobotę o godz. 18.00.
  11. W niedzielę 25 października na Mszy św. o godz. 11.30 młodzież naszej parafii przyjmie Sakrament Bierzmowania z rąk ks. infułata Jerzego Stefańskiego.
    W związku z ograniczeniami wynikającymi z zagrożenia epidemicznego w tej Mszy św. mogą uczestniczyć tylko kandydaci i świadkowie. Bardzo prosimy
    o dostosowanie się do tego wymogu.
  12. Od przyszłej niedzieli młodzież będzie rozprowadzać znicze papieskie, które możemy zapalić na grobach naszych zmarłych jako dar wdzięczności za pontyfikat Świętego Jana Pawła II.
  13. Zbliża się listopad, czas szczególnej pamięci o naszych bliskich zmarłych.
    Na stoliku za ławkami wyłożone są kartki na wymienianki jednorazowe. Modlić się będziemy za zmarłych od 2 listopada. Wypisane kartki wraz z ofiarami można składać w biurze parafialnym po każdej Mszy św. Kartki na wymienianki roczne zostaną wyłożone w późniejszym czasie.
  14. Przypominamy o prolongacie miejsc na naszym cmentarzu. Ponad 300 grobów jest nieopłaconych, a 90 nie ma określone terminu ważności miejsca. Bardzo prosimy o kontakt w tej sprawie.  Aktualny status każdego grobu można sprawdzić na stronie www.cmentarnik.pl/zlotniki. Wyświetlony tam czerwony kolor oznacza konieczność dokonania przedłużenia ważności grobu.
  15. Informujemu, że Ks. Prymas udzielił dyspensy od uczestnictwa w niedzielnej Mszy Św.
  16. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.