Ogloszenia duszpasterskiej 15.11.2020

33 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Zgodnie z przepisami w naszym kościele podczas Mszy św. może przebywać ok. 22 osób.
2. Od obowiązku udziału w Eucharystii niedzielnej udzielona jest dyspensa. Korzystajmy z transmisji Mszy św. w telewizji, radiu i internecie. Informacje na ten temat w gablocie i na naszej stronie internetowej.
3. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni.
4. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy Uroczystość Jezusa Chrystusa Króla Wszechświata, która kończy rok liturgiczny.
5. Kartki na wymienianki roczne zostały wyłożone na stoliku za ławkami. Wraz z ofiarami można je składać po Mszach św. w biurze parafialnym do przyszłej niedzieli.
6. O posprzątanie kościoła prosimy w sobotę mieszkańców ul. Słonecznej od p. Wawrzyńskich do p. Charysz.
7. Serdeczne „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary, także te przekazywane na konto parafialne.
8. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.