Aktualności

Kalendarz parafialny 2021

Po raz pierwszy wydaliśmy nasz Kalendarz Parafialny na 2021 rok.

Jest to kolorowy kalendarz w formacie A3 (30 x 42 cm), drukowany dwustronnie na papierze kredowym. Zaznaczyliśmy na nim ważne święta, w tym także nasze parafialne np. odpust św. Andrzeja Boboli czy św. Antoniego z Padwy. Zamieściliśmy również informacje dotyczące Mszy św. nabożeństw okresowych i stałych, działania biura parafialnego czy cmentarza parafialnego.

Mamy nadzieję, że będzie Wam służył przez cały rok przypominając o ważnych wydarzeniach naszego kościoła.

Kalendarz można nabyć w salce katechetycznej po niedzielnych Mszach św. od pań z zespołu charytatywnego.
Od I niedzieli Adwentu można również nabyć świece Wigilijnego Dzieła Pomocy Dzieckom, opłatki na stół wigilijny oraz pobrać „tytki miłosierdzia”.