OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE 02.05.2021 (zobacz)

5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

1. Zgodnie z przepisami podczas Mszy św. w naszym kościele może przebywać
    ok. 25 osób. Włączone jest nagłośnienie na zewnątrz świątyni.
  2. Od obowiązku udziału w Eucharystii niedzielnej udzielona jest dyspensa. Korzystajmy
    z transmisji Mszy św. w telewizji, radiu i internecie. Informacje na ten temat w gablocie.
  3. Przypominam o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni i zachowania odpowiedniej odległości. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni. Są w tym miejscu również wyłożone maseczki jednorazowe.
  4. W poniedziałek obchodzić będziemy Święto Konstytucji 3-go Maja i Uroczystość Matki Boskiej Królowej Polski. Msze św. według porządku niedzielnego. Pamiętajmy
    o wywieszeniu flag narodowych na naszych domach. Eucharystia w intencji Ojczyzny o godz. 11.30. Nabożeństwo majowe o godz. 16.30.
  5. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej od poniedziałku do soboty o godz. 17.30, a w niedziele
    o godz. 16.30.
  6. Spotkania dla dzieci pierwszokomunijnych o godz. 16.00 w czwartek grupa A, a w piątek grupa B.
  7. W I czwartek miesiąca modlitwa o powołania w czasie nabożeństwa majowego o godz. 17.30.
  8. W I piątek miesiąca okazja do spowiedzi od godz. 17.00 do 17.30.
  9. Biuro parafialne jest czynne w dni powszednie po Mszy św.
  10. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  11. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy mieszkańców z ul. Szosy Bydgoskiej od
    p. Pirowiczów do Kościelnej.
  12. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.
  13. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Zbigniewa Karczewskiego i Andrzeja Szczepaniaka.