Ogłoszenia duszpasterskie 30.05.2021

UROCZYSTOŚĆ NAJŚWIĘTSZEJ TRÓJCY

1. Zgodnie z przepisami podczas Mszy św. w naszym kościele może przebywać
    ok. 25 osób.
  2. Od obowiązku udziału w Eucharystii niedzielnej udzielona jest dyspensa. Korzystajmy
    z transmisji Mszy św. w telewizji, radiu i internecie. Informacje na ten temat w gablocie.
  3. Przypominam o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni i zachowania odpowiedniej odległości. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni. Są w tym miejscu również wyłożone maseczki jednorazowe.
  4. Nabożeństwo majowe dzisiaj o godz. 16.30, a w poniedziałek o 17.30.
  5. We wtorek 1 czerwca Mszy św. nie będzie.
  6. W czwartek Uroczystość Najświętszego Ciała i Krwi Chrystusa, czyli Boże Ciało. Msze św.
    o godz. 8.00 i 10.00. Procesja pójdzie tradycyjną trasą, czyli ulicami Kościelną, Średnią, Ogrodową, Dworcową i Kościelną. Proszę o przygotowanie ołtarzy tam, gdzie zawsze.
  7. Próby sypania kwiatków od poniedziałku o godz. 17.00. Bardzo proszę, aby mamy zmobilizowały swoje córki, a same podjęły opiekę nad pociechami.
  8. W oktawie Bożego Ciała procesje eucharystyczne po Mszach św. o godz. 18.00, a w niedzielę o 11.30.
  9. W piątek okazja do spowiedzi od 17.00 do 17.30. Biuro parafialne w tym dniu będzie nieczynne.
  10.  „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  11. O posprzątanie kościoła prosimy w sobotę o godz. 10.00 mieszkańców ul. Jesionowej (bez numerów 18  28) i Modrzewiowej.
  12. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.