Ogłoszenie duszpasterskie 06.06.2021

1. Zgodnie z przepisami podczas Mszy św. w naszym kościele może przebywać
    ok. 25 osób.
  2. Od obowiązku udziału w Eucharystii niedzielnej udzielona jest dyspensa. Korzystajmy
    z transmisji Mszy św. w telewizji, radiu i internecie. Informacje na ten temat w gablocie.
  3. Przypominam o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni i zachowania odpowiedniej odległości. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni. Są w tym miejscu również wyłożone maseczki jednorazowe.
  4. W oktawie Bożego Ciała procesje eucharystyczne po Mszach św. o godz. 18.00, a w niedzielę o 11.30.
  5. W piątek Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa. Msza św. z ponowieniem aktu poświęcenia Polski Sercu Jezusa i procesją eucharystyczną o godz. 18.00. W tym dniu nie ma postu.
  6. W przyszłą niedzielę obchodzić będziemy święto patrona naszej wspólnoty parafialnej
    św. Antoniego z Padwy. Zapraszam szczególnie na Msze św. o godz. 8.00, 10.00 i 11.30.
    z okolicznościowym kazaniem. Sumę odpustową z udziałem kapłanów z dekanatu odprawi
    ks. dr. Radosław Kaźmierski.
  7. Biuro parafialne jest czynne w dni powszednie po Mszy św.
  8. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  9. O posprzątanie kościoła prosimy w sobotę o godz. 10.00 mieszkańców pozostałych domów
    z Szosy Bydgoskiej i ul. Kasztanowej.
  10. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.
  11. Bożemu miłosierdziu polecamy śp. Marię Mikołajewską.