Ogłoszenia duszpasterskie. 11.07.2021

15 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Podczas Mszy św. w kościele może być zajętych 75% wszystkich miejsc. Do limitu nie są wliczane osoby po szczepieniu.
  2. Zgodnie z decyzją Księży Biskupów nie ma już dyspensy od uczestnictwa we Mszy św. w niedziele i święta nakazane.
  3. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni. Są w tym miejscu również wyłożone maseczki jednorazowe.
  4. Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty szczególnie tych, którzy nie byli
    u spowiedzi na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Okazja codziennie przed Mszą św.
  5. Biuro parafialne jest czynne w dni powszednie od 17.00 do 17.30.
  6. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  7. O posprzątanie kościoła prosimy w sobotę o godz. 10.00 mieszkańców ul. Powstańców Wielkopolskich od p. Kopacz do p. Malinowskich i ul. Złotnickiej.
  8. Po następnej niedzieli, w środę 21 lipca będziemy gościli w naszej parafii pielgrzymów na Jasną Górę z bratniej diecezji bydgoskiej. Szczegóły podamy za tydzień.
  9. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.