Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 18.07.2021

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

Podczas Mszy św. w kościele może być zajętych 75% wszystkich miejsc. Do limitu nie są wliczane osoby po szczepieniu.

Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni. Są w tym miejscu również wyłożone maseczki jednorazowe.

W najbliższą środę 21 lipca będziemy gościli w naszej parafii pielgrzymów na Jasną Górę z bratniej diecezji bydgoskiej. Przybędą do Złotnik ok. 17.00. Nocować będą w namiotach ne terenie Ośrodka Sportu. Zapraszamy wszystkich Parafian na wspólną modlitwę z pielgrzymami o godz. 20.00, która zakończy się Apelem Jasnogórskim. Gdyby ktoś chciał ofiarować np. wodę mineralną można ją przynosić na plebanię.

Zachęcamy do skorzystania z Sakramentu Pokuty szczególnie tych, którzy nie byli u spowiedzi na Boże Narodzenie i Wielkanoc. Okazja codziennie przed Mszą św.

Biuro parafialne jest czynne w dni powszednie od 17.00 do 17.30.

„Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.

O posprzątanie kościoła prosimy w sobotę o godz. 10.00 mieszkańców ul. Powstańców Wielkopolskich od przejazdu kolejowego do p. Jędrasików.

W przyszłą niedzielę 25 lipca wspomnienie św. Krzysztofa patrona kierowców. W sobotę wieczorem i w niedzielę po Mszach św. poświęcenie pojazdów. Każdy kierowca otrzyma breloczek z modlitwą.

Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 6 zł.

Bożemu miłosierdzi polecamy śp. Bronisławę Popielewską z Gniewkówca, której pogrzeb odbył się w Lisewie Kościelnym.