Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 21/11/2021 (kliknij)

UROCZYSTOŚĆ JEZUSA CHRYSTUSA
KRÓLA WSZECHŚWIATA

  1. Podczas Mszy św. w kościele może być zajętych 75% wszystkich miejsc. Do limitu nie są wliczane osoby po szczepieniu.
  2. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni. Są w tym miejscu również wyłożone maseczki jednorazowe.
  3. Dzisiaj zgodnie z apelem ks. arcybiskupa Stanisława Gądeckiego, przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski po Mszach św. zbiórka ofiar do puszek na pomoc emigrantom. Treść apelu dostępna jest w gablocie ogłoszeń. Puszki znajdują się na stolikach za ławkami i przy wejściu.
  4. W tym tygodniu został zamontowany w kościele i na plebanii system alarmowy. Składam serdeczne podziękowanie darczyńcom, którzy pragną pozostać anonimowi. W kwestii poprawy bezpieczeństwa pozostają do zrobienia jeszcze drzwi boczne do kościoła.
  5. We wtorek po wieczornej Mszy św. spotkanie Zespołu Charytatywnego.
  6. Biuro parafialne jest czynne w dni powszednie od 16.00 do 16.30.
  7. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  8. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10.00 prosimy mieszkańców ul. Morelowej – od p. Rosińskich do p. Hałas.
  9.  Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.