Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 23.01.22 (kliknij)

 3 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Zgodnie z nowymi przepisami podczas Mszy św. w kościele może być zajętych 30% wszystkich miejsc, czyli może przebywać ok. 98 osób. Do limitu nie wlicza się osób, które mają aktualne zaświadczenie o szczepieniu.
 2. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni. Są w tym miejscu również wyłożone maseczki jednorazowe.
 3. Msze św. kolędowe odprawiamy o godz. 17.00, zgodnie z planem, który dostępny jest w gablocie i na stronie internetowej. Przychodząc na Eucharystię możemy składać w koszyku na stoliku za ławkami nasze intencje, które odczytywane będą w modlitwie wiernych. Święcimy również wodę, którą należy przynieść we własnym naczyniu. Jeśli są rodziny, które pragną zaprosić kapłana do domu, trzeba uczynić to indywidualnie.
 4. W czasie ferii zimowych, czyli do 29 stycznia nie będzie w dni powszednie porannych Mszy św.
 5. Biuro parafialne jest czynne w dni powszednie od 16.00 do 16.30.
 6. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary, także te złożone w czasie Mszy św. kolędowych.
 7. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10.00 prosimy mieszkańców ul. Sezamkowej i Jęczmiennej (od Szosy Bydgoskiej do p. Ireneusza Piątkowskiego).
 8. Informujemy, że katechezy dla przygotowujących się do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego w rejonie inowrocławskim będą w tym półroczu w następujących parafiach: Gniewkowo – NSPJ od 06.02, Inowrocław – Zwiastowania NMP od 06.03, Barcin –
  św. Maksymiliana od 06.03, Inowrocław – św. Jadwigi od 15.04, Pakość – św. Bonawentury
  od 14.05, Inowrocław – Chrystusa Miłosiernego od 29.05. Zapisy na wszystkie cykle katechez przez stronę: www.archidiecezja.pl – zakładka duszpasterstwo/narzeczeni.
 9. Przypominamy, że zarezerwowane intencje Mszy św. należy potwierdzić najpóźniej dwa tygodnie przed ich terminem. W innym przypadku będą one nieaktualne.
 10. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Aktualna cena 7 zł.
 11. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Łucję Oczachowską i Sławomira Nowickiego.