Aktualności

Ogłoszenia duszpasterskie 13.02.22 (kliknij)

 6 NIEDZIELA ZWYKŁA

 1. Zgodnie z nowymi przepisami podczas Mszy św. w kościele może być zajętych 30% wszystkich miejsc, czyli może przebywać ok. 98 osób. Do limitu nie wlicza się osób, które mają aktualne zaświadczenie o szczepieniu.
 2. Przypominamy o obowiązku zasłaniania ust i nosa wewnątrz świątyni. Przy wejściu do kościoła korzystajmy ze znajdującego się tam płynu do dezynfekcji dłoni. Są w tym miejscu również wyłożone maseczki jednorazowe.
 3. Spotkanie grupy B dzieci pierwszokomunijnych w piątek o godz. 16.00.
 4. Biuro parafialne jest czynne w dni powszednie od 16.00 do 16.30, oprócz piątku.
 5. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary.
 6. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10.00 prosimy mieszkańców Dobrogościc od
  p. Oliwkowskich do p. Gubków .
 7. Informujemy, że katechezy dla przygotowujących się do zawarcia sakramentalnego związku małżeńskiego w rejonie inowrocławskim będą w tym półroczu w następujących parafiach: Inowrocław – Zwiastowania NMP od 06.03, Barcin – św. Maksymiliana od 06.03, Inowrocław – św. Jadwigi od 15.04, Pakość – św. Bonawentury od 14.05, Inowrocław – Chrystusa Miłosiernego od 29.05. Zapisy na wszystkie cykle katechez przez stronę: www.archidiecezja.pl – zakładka duszpasterstwo/narzeczeni.
 8. 26 lutego, w parafii Zwiastowania NMP w Inowrocławiu, s. Małgorzata Lekan, dominikanka pochodząca z naszej parafii, zaprasza na sesję formacyjną zatytułowaną „Jak wytrzymać z sobą i innymi. Warsztaty o roli temperamentu w pracy nad sobą”.
  Na sesję zapraszamy osoby dorosłe, które na uśmiechu chcą podjąć pracę nad sobą
  i swoimi relacjami, również z Panem Bogiem. Zapisy i szczegółowe informacje na  stronie internetowej (
  https://fundacjadominikanek.pl/inowroclaw/) i na plakacie w gablotce.
 9. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Aktualna cena tego 7,00 zł.
 10. Bożemu miłosierdziu polecamy śp. Teresę Woźniak-Bożek, Mirosława Wolskiego i ks. Tadeusza Łukaszczyka, który pełnił posługę wikariusza w naszej parafii w roku 1978. Msza św. w Jego intencji odprawiona będzie 22 lutego o godz. 17.00.