Ogłoszenia duszpasterskie 6.03.22

1 NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU

1. Przypominamy o obowiązku zakładania masek wewnątrz kościoła. Znajdują się one oraz płyn do dezynfekcji dłoni przy wejściu do świątyni.
  2. W tym tygodniu nie będzie porannych Mszy św.
  3. W środę modlitwa o pokój na Ukrainie na nowennie do Matki Bożej, a w piątek w czasie Drogi Krzyżowej i Koronki do Miłosierdzia Bożego.
  4. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych z grupy A w piątek o godz. 16.00.
  5. W piątek nabożeństwo Drogi Krzyżowej po wieczornej Mszy św.
  6. W czasie Wielkiego Postu nabożeństwa Gorzkich Żali w niedziele o godz. 16.15.
  7. Parafialny Zespół Charytatywny organizuje akcję „Wielkanocna Paczka”, dla osób najbardziej potrzebujących w naszej wspólnocie. Od następnej niedzieli zbierane będą środki czystości, żywność długoterminowa. Zbiórka będzie trwała do 27 marca. Można dołączyć też kartkę świąteczną z życzeniami.
  8. Biuro parafialne jest czynne w tym tygodniu w poniedziałek, środę i czwartek od 16.00 do 16.30.
  9. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary. Na pomoc uchodźcom z Ukrainy zebraliśmy 7439,27 zł, w tym 10 euro.
  10. O posprzątanie kościoła w sobotę od godz. 10.00 prosimy mieszkańców ul. Dworcowej od Kościelnej do p. Miśkurków i ul. Wiosennej .
  11. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 7,00 zł.