Ogłoszenia duszpasterskie 17.04.22 (kliknij)

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO – 17.04.2022

Drogim Parafianom i Sympatykom naszego kościoła składamy życzenia,
aby Zmartwychwstały Chrystus był zawsze Waszą siłą, nadzieją, miłością
i Waszym życiem. Niech Pan obdarza nieustannie łaską zdrowia, obfitym błogosławieństwem i prawdziwym pokojem, którego świat dać nie może.

1. Składamy serdeczne podziękowanie wszystkim osobom, które z wielkim wysiłkiem
    i zaangażowaniem przyczyniły się do przygotowania świątecznego wystroju naszej świątyni, prace trwały przez dwa wieczory do późnych godzin.
  2. Dzisiaj Msze św. o godz. 10.00, 11.30 i 17.00.
  3. W Poniedziałek Wielkanocny Eucharystie odprawiane będą według porządku niedzielnego.
    Po Mszach św. tradycyjnie zbiórka ofiar do puszek na KUL.
  4. We wtorek nie będzie porannej Eucharystii.
  5. W sobotę o godz. 10.00 spowiedź dzieci pierwszokomunijnych.
  6. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od środy do piątku od godz. 17.00 do 17.30.
  7. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary. Zespół  Charytatywny zebrał z ofiar składanych za palmy 1368,51 zł.
  8. W przyszłą Niedzielę Bożego Miłosierdzia, po Mszach św. parafialny zespół charytatywny
    w salce będzie rozprowadzał ciasto . Wszystkie zebrane w ten sposób środki zostaną przeznaczone na pomoc ubogim z terenu naszej parafii.
  9. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 11.00 prosimy mieszkańców Rucewa od p. Marka Szemraja do p. Sudowskich
  10. Zachęcamy do lektury świątecznego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 8,00 zł.
  11. W sobotę 23 kwietnia organizujemy wyjazd do Gniezna na I Nieszpory ku czci Św. Wojciecha, które w tym roku będą także inauguracją nawiedzenia Matki Bożej w Jasnogórskim Wizerunku. Zapisy przyjmujemy  po Mszach św. do jutra.
  12. Cykl katechez przedmałżeńskich rozpocznie się kościele w Tucznie 22 kwietnia godz. 19.00. Zapisy przez stronę internetową naszej archidiecezji – zakładka „narzeczeni”.
  13. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Czesławę Wachowiak.