Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia duszpasterskie 15.05 (kliknij)

  5 NIEDZIELA WIELKANOCNA

 1. Dzisiaj obchodzimy Uroczystość Odpustową ku czci Św. Andrzeja Boboli. Zapraszamy na Sumę  o godz. 11.30, którą odprawi ks. dr Tomasz Krzysztofiak, prefekt naszego Prymasowskiego Wyższego Seminarium Duchownego w Gnieźnie.
 2. W każdą niedzielę śpiewamy Godzinki ku czci Najświętszej Maryi Panny o godz. 7.30, a po Mszach św. pieśń Bogarodzica w wersji katedry gnieźnieńskiej.
 3. Trwa maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej w niedziele o godz. 16.30,
  w soboty o 17.30, a w dni powszednie po wieczornej Mszy św.
 4. Jutro o godz. 19.00 spotkanie rodziców dzieci pierwszokomunijnych. 
 5. Próby dzieci przygotowujących się do I Komunii św. w poniedziałek i środę o 16.30.
 6. Rekolekcje przed nawiedzeniem Matki Bożej w Jasnogórskim Wizerunku zarówno dla dorosłych jak i uczniów naszych szkół rozpoczniemy w najbliższą środę. Prowadzić je będzie ks. Łukasz Olszewski ze Zgromadzenie Św. Wincentego a Paulo. Program dostępny jest na plakacie, stronie internetowej, a także na kartkach znajdujących się na stoliku za ławkami. Jest tam również plan nawiedzenia. Bardzo prosimy o zabieranie po jednym egzemplarzu na rodzinę.
 7. Spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich najbliższych w sobotę o godz. 10.00.
 8. W przyszłą niedzielę uroczystość I Komunii Świętej o godz. 11.30. Bardzo prosimy, aby w tej Mszy św. uczestniczyły tylko osoby związane z dziećmi.
 9. Biuro parafialne czynne będzie w tym tygodniu tylko w poniedziałek i czwartek od godz. 17.00 do 17.30. 
 10. O posprzątanie kościoła w piątek o godz. 19.15 prosimy rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
 11. Panie z naszego zespołu charytatywnego rozprowadzają okolicznościowe chorągiewki, emblematy i inne elementy do dekoracji naszych domów, po cenach producenta, bez żadnego narzutu! Matka Boża przybędzie do nas z Liszkowa ulicami Powstańców Wielkopolskich, Dworcową i Kościelną, a odjedzie do Nowej Wsi Wielkiej ulicami Kościelną
  i Szosą Bydgoską. Bardzo prosimy jednak o dekorację nie tylko trasy przejazdu, ale wszystkich domów naszej parafii.
 12. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary. 
 13. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 7,00 zł.