Ogłoszenia duszpasterskie 17.07.22 (kliknij)

16 NIEDZIELA ZWYKŁA

1. Trwa w naszej archidiecezji nawiedzenie Matki Bożej w Jasnogórskim Wizerunku. Każdego dnia po wieczornej Mszy Świętej śpiewamy Apel Jasnogórski w łączności ze wspólnotą parafialną, która przeżywa ten piękny czas.
  2. W okresie wakacyjnym w dni powszednie do końca sierpnia Msze św. są odprawiane tylko wieczorem.
  3. W czwartek ok. godz. 18.00 przybędą do nas pielgrzymi z Bydgoszczy.
    Zapraszamy serdecznie parafian na adorację Najświętszego Sakramentu, która rozpocznie się o godz. 20.00 a zakończy Apelem Jasnogórskim o godz. 21.00.
  4. Do biura parafialnego można przynosić wodę mineralną i inne produkty, które przekażemy pielgrzymom na dalszą drogę.
  5. Przypominamy też o naszej Pieszej Pielgrzymce Archidiecezji Gnieźnieńskiej, która wyrusza 28 lipca, a zapisy trwają do 21. Więcej informacji na stronie www.ppag.pl
  6. W przyszłą niedzielę z racji wspomnienia Św. Krzysztofa patrona kierowców poświęcenie wszelkich pojazdów po wszystkich Mszach św. Każdy otrzyma obrazek z wizerunkiem Świętego Patrona i specjalną modlitwą.
  7. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 10.00 prosimy mieszkańców ulic Krótkiej i Kwiatowej.
  8. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu w dni powszednie od poniedziałku do środy w godzinach 17.00 – 17.30.
  9. „Bóg zapłać” za wszystkie złożone ofiary.
  10. W Inowrocławiu działa Dzienny Dom Pobytu dla Seniorów z naszego powiatu. Zapewniony jest dowóz i 8-godzinna fachowa opieka. Więcej informacji w gablocie ogłoszeń.
  11. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 8.00 zł.