6 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.05.2023

1. Dzisiaj w naszej wspólnocie parafialnej uroczystość odpustowa ku czci patrona Św. Andrzeja Boboli. Główna Msza Święta odpustowa o godz. 11.30 sprawowana będzie przez ks. biskupa Radosława Orchowicza.
  2. Trwa maryjny miesiąc maj. Nabożeństwa ku czci Matki Bożej w dni powszednie po wieczornej Mszy Świętej. W niedziele o godz. 16.30, a w soboty o godz. 17.30.
  3. W poniedziałek o godz. 19.00 spotkanie dla rodziców dzieci pierwszokomunijnych.
  4. We wtorek 16 maja przypada liturgiczne święto Św. Andrzeja Boboli, kapłana i męczennika – patrona Polski. W tym dniu nabożeństwo majowe o godz. 17.30, a następnie Msza Święta ku czci naszego Patrona.
  5. Sprzątanie kościoła przez rodziców w piątek po wieczornej Mszy Świętej.
  6. W sobotę spowiedź dla dzieci pierwszokomunijnych i ich rodzin o godz. 10.00.
  7. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od godz. 17.00 do 17.30 oprócz wtorku.
  8. W przyszłą niedzielę na Mszy Świętej o godz. 11.30 uroczystość I Komunii Świętej.
    Bardzo prosimy, aby w tej Eucharystii uczestniczyły tylko osoby związane z dziećmi.
  9. „Bóg zapłać!” za wszystkie złożone ofiary.
  10. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”.