Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

  22 NIEDZIELA ZWYKŁA  – 03.09.2023

 1. Msza Święta na rozpoczęcie roku szkolnego w poniedziałek 4 września o godz. 8.15.
 2. W czwartek wystawienie Najświętszego Sakramentu i modlitwa o powołania od godz. 17.30. W tym czasie okazja do spowiedzi, szczególnie dla kandydatów do Sakramentu Bierzmowania ze szkół ponadpodstawowych i klas VIII.
 3. Spotkanie lektorów i ministrantów w sobotę 9 września o godz. 10.00. Zapraszamy nowych kandydatów, którzy chcieliby pełnić posługę przy ołtarzu.
 4. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od godz. 17.00 do 17.30 oprócz wtorku.
 5. „Bóg zapłać!” za wszystkie złożone ofiary.
 6. Na ławkach wyłożone są kartki z tekstem modlitwy i ramowym planem obchodów jubileuszowych w naszej parafii, można je zabierać do domu.
 7. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 10.00 prosimy mieszkańców Krężoł
  od p. Fabich i ul. Jesionowej od numeru 28 do 18. Plan sprzątania do końca roku wywieszony jest w gablocie.
 8. Organizowana jest pielgrzymka rowerowa do Lichenia. Zapisy do 21 września. Szczegóły na plakacie w gablocie.
 9. Na prośbę parafian wprowadzimy od połowy września intencje zbiorowe za zmarłych odprawiane wraz z nowenną w każdą środę. Ofiarodawcy, którzy zamówili Msze Święte za zmarłych i chcieliby, aby ich intencja była odprawiona podczas takiej nowennowej Eucharystii zbiorowej prosimy o kontakt w biurze parafialnym. Zdajemy sobie sprawę,
  że wciąż czas oczekiwania na odprawienie intencji pogrzebowych jest bardzo długi , stąd wychodzimy z propozycją intencji zbiorowych dla chętnych. Zgłosiły się już 3 osoby.
 10. Zapraszamy młodzież i dzieci do udziału w konkursie z okazji 100-lecia Parafii. Zadanie polega na przeprowadzeniu wywiadu z najstarszą osobą w rodzinie, która pochodzi lub mieszka w parafii w Złotnikach Kujawskich. Szczegóły na plakacie i naszej stronie internetowej.
 11. Od soboty 9 września o godzinie 18.00 rozpoczyna się w Nowej Wsi Wielkiej, w kościele cykl katechez przedmałżeńskich dla osób przygotowujących się do zawarcia Sakramentu Małżeństwa.
 12. Zachęcamy do lektury „Przewodnika Katolickiego”.