Aktualności Ogłoszenia duszpasterskie

Ogłoszenia parafialne

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

5 NIEDZIELA ZWYKŁA  – 04.02.2024

 1. Spotkanie dzieci pierwszokomunijnych grupy B w poniedziałek – 5 lutego o godz. 16.00.
 2. Biuro parafialne czynne od wtorku do piątku od godz. 16.00 do 16.30, tylko w sprawach pogrzebowych i intencji mszalnych.
 3. „Bóg zapłać!” za złożone ofiary. Zakończyliśmy nawiedzenie kolędowe. Dziękujemy tym, którzy przyjęli kapłanów z błogosławieństwem w swoich domach oraz wszystkim uczestniczącym w Mszach Świętych. Szczególne podziękowanie za odwiedziny na plebanii. Stały się one okazją do rozmowy
  o sprawach naszej wspólnoty.
 4. Na stoliku za ławkami wyłożone są informatory parafialne dla rodzin, które ich nie otrzymały. Zawierają one informacje o planie obchodów 100-lecia naszej parafii i kościoła.
 5. Przygotowujemy publikację z okazji 100-lecia parafii. Zachęcamy do przygotowania krótkich wspomnień, zapisków, kopii zdjęć które można przekazać do biura parafialnego. Szczególnie zależy nam na zdjęciach zbiorowych komunijnych z lat 1930-1990.
 6. W ramach obchodów 100-lecia organizujemy pielgrzymkę autokarowo-samolotową do Włoch, m.in. Padwy i Rzymu z udziałem w modlitwie Anioł Pański z Ojcem Świętym. Termin 16 – 23 września 2024. Cena 4490 zł. Szczegółowy program dostępny jest w gablotce i na naszej stronie internetowej. Wstępne zapisy w biurze parafialnym.
 7. O posprzątanie kościoła w sobotę prosimy mieszkańców Niszczewic i Mierzwina
  do p. Michaliny Babral.
 8. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”.