3 NIEDZIELA WIELKANOCNA – 14.04.2024

1. W piątek o godz. 16.00 spotkanie dla dzieci pierwszokomunijnych z grupy B.
  2. Spotkanie dla kandydatów do bierzmowania z klas pierwszych szkół ponadpodstawowych
    w piątek po wieczornej Mszy Świętej.
  3. W przyszłą niedzielę poświęcenie nowych organów na Mszy Świętej o godz. 11.30.
    Następnie krótki koncert dla ofiarodawców.
  4. Spotkanie jubileuszowe dla wszystkich byłych i aktualnych lektorów i ministrantów odbędzie się w sobotę 18 maja 2024 o godz. 17.00. Więcej informacji na plakacie w gablocie i na stronie internetowej.
  5. Biuro parafialne czynne w tym tygodniu od godz. 17.00 do 17.30, oprócz wtorku i piątku.
  6. „Bóg zapłać” za wszystkie ofiary. Zespół charytatywny zebrał w minioną niedzielę 2029,26 zł. W przyszłą niedzielę składka na fundusz jubileuszowy i pokrycie kosztu nowych organów.
  7. O posprzątanie kościoła w sobotę o godz. 10.00 prosimy mieszkańców ulic Topolowej
     i Słonecznej .
  8. Od dzisiejszej niedzieli po każdej Mszy Świętej zgodnie z apelem przewodniczącego Konferencji Episkopatu Polski odmawiać będziemy w intencji obrony życia poczętego modlitwę do Św. Michała Archanioła.
  9. Zachęcamy do lektury nowego numeru „Przewodnika Katolickiego”. Cena 10,00 zł.
  10. Miłosierdziu Bożemu polecamy śp. Annę Kąkolewską i Czesława Piechockiego.